Delivery all over Lithuania
30 days money-back guarantee
24 months warranty for goods

blog

Deselect all filters
products
Tai, ko galbūt nežinojote apie mus!

Tai, ko galbūt nežinojote apie mus!

BRAVO komanda
BRAVO komanda     2019-03-05 10:46:54
Barai, kavinės, viešbučiai ir biurai yra didžiausia mūsų aistra. Darbas su viešosiomis, darbo erdvėmis mums yra įkvėpimas, nes labai smagu yra kurti jaukias, stilingas erdves į kurias vėliau, po darbų, susirenka žmonės ir bendrauja, atsipalaiduoja bei kuria bendrą, gerą emociją. Mūsų darbas mums teikia malonumą, todėl norint kaip įmanoma labiau įsitraukti į kiekvieną projektą, mes siūlome ne tik baldus, bet ir kompleksinį pasiūlymą.

INDIVIDUALIŲ BALDŲ GAMYBA VIEŠOSIOMS ERDVĖMS

Žinome, kartais tas vienintelis išsvajotas baldas sukasi kažkur fantazijų kloduose, bet jį atrasti taip sudėtinga. Papasakokite mums! O mes pagaminsime jums individualų baldą pagal stilių, spalvą, tekstūrą, formas ar funkcionalumą. Be to, baldus ne tik gaminame pagal norimus kriterijus tam tikrai erdvei, bet ir lengvai pritaikome prie poreikių ir juos modifikuojame.


DIZAINO PASLAUGA - NUO IDĖJOS IKI ĮGYVENDINIMO

O kaip jums tokia mintis, kad atiduodate mums savo erdvę, o mes ja pasirūpiname nuo idėjos iki įgyvendinimo? Viskas, ko reikia - patikėti savo barą, kavinę, restoraną, biurą mūsų dizaineriui. Mes - deriname procesus, o jūs - laukiate pašėlusio rezultato! Papasakok mums, o mes pasirūpinsime:
* Baldų išdėstymo planu
* Apšvietimo planu
* Idėjos koncepcija
* Stilistiniais koliažais
* Spalvų, medžiagų, faktūrų, raštų sprendimais, atspindinčiais individualumą ir vertybes
* 3D vizualizacijomis
* Detaliais baldų brėžiniais
* Nestandartinių baldų projektavimais ir medžiagų parinkimais
* Nestandartinių korpusinių baldų schemomis (barų, stalų, kėdžių ir etc.)
* Baldų parinkimais
* Šviestuvų parinkimais
* Dekoravimu: estetiškais erdvės apipavidalinimais, interjero elementais


Verta nepamiršti, kad tendencijos keičiasi labai greitai, stengiamės su jomis eiti koja kojon, todėl savo asortimentą vis pildome Europoje žinomų brand’ų prekėmis, kurios galės apsigyventi įvairiose darbo ir poilsio erdvėse. Dirbant su viešųjų erdvių projektais, žinome, kad kiekviena erdvė yra individuali, turi savo istoriją, nuotaiką bei skleidžiamą idėją. Taip pat žinome kas yra stilius ir kas yra biudžetas, ir kad kuriant viešųjų erdvių interjerą ypač svarbu šiuos du dalykus apjungti kaip įmanoma labiau. Turite idėjų, kurios neduoda ramybės? Mielai prisidėsime prie jų įgyvendinimo!
 
Go back

Have any questions, need advice?

Write us or visit us at the office. We are waiting for you with a cup of coffee!