Delivery all over Lithuania
30 days money-back guarantee
24 months warranty for goods

blog

Deselect all filters
products
Iš arčiau. Lounge terasa. Lounge Komodo 5 sofa.

Iš arčiau. Lounge terasa. Lounge Komodo 5 sofa.

BRAVO komanda
BRAVO komanda     2019-05-14 18:14:38
Minkšti baldai kavinių terasoje

Lounge zona -
tai vienas centrinių terasos taškų ir baldai, kurie bus aktyviai naudojami ne vienerius metus, turi būti patrauklūs bei patogūs. Kai ateina metas rinktis medžiagiškumą bei audinius esame priversti susimastyti apie turimos vietos paskirtį bei dydį. Ieškantiems minkštų sėdimų dalių modelių, Komodo 5 sofa galėtų būti puikus pasirinkimas dėl savo modulinės sistemos, kuri gali būti sukonfigūruota pagal jūsų pageidavimus priklausomai nuo laisvos vietos ir asmeninio skonio.


Italų gamintojas pristato modulinę minkštų sėdimų dalių sistemą - Komodo 5 sukurtą dizainerio Raffaello Galiotto. Modernaus dizaino sofa atspindi laisvalaikio malonumo metaforą. Stiklo pluošto rėmas atvaizduojantis natūralių medžio šakų struktūrą su paminkštintais sėdimosios dalies elementais, išsiskleidžia įvairiomis formomis suteikdamas galimybę kompaktiškai prisitaikyti skirtingose erdvėse - tai laisvalaikio tipo sofa, kurioje galima patogiai įsitaisyti ir ilsėtis.


Kuo ilgiau bendradarbiaujame su gamintoju NARDI tuo labiau vertiname jų sugebėjimus savo koncepcijomis pateikti kitokio plastiko įsivaizdavimą, kuris žavi savo grakščiomis formomis bei išskirtiniu dizainu. Požiūris į plastiką jau kurį laiką yra abejingas pirkėjų tarpe, kvestionuojama jo kokybė bei patvarumas. NARDI keičia šį požiūrį ir jam suteikia ypatingos nuotaikos, kuri siejasi su elegantiškumu. Plastikiniai lauko baldai pagaminti iš stiklo pluošto patikina pirkėją jų patvarumu ir kokybe. Stabilios formos, nekintančios itin žemoje ar aukštoje temperatūroje, medžiagos iš stiklo pluošto neužsiliepsnoja, yra drėgmei atsparios bei pralaidžios šilumai. Kalbant apie sofos minkštąją dalį - audiniai taipogi atsparūs vandeniui, šviesai, nešvarumų ir pelėsiu apdorojimams, todėl tai yra puiki galimybė lauko gyvenimą padaryti patogesnį bei stilistiškai patrauklesnį.


 
Galima  sukurti savo minkštų sėdimųjų modulių derinį pasirenkant iš siūlomų skirtingų spalvų audinių bei rėmų. Yra modeliai su atlošais, pufai, modeliai su porankiais, todėl tinkamą variantą ras tiek vienviečių, tiek didesnių sėdimųjų dalių ieškantys klientai.  

 
Go back

Have any questions, need advice?

Write us or visit us at the office. We are waiting for you with a cup of coffee!