Delivery all over Lithuania
30 days money-back guarantee
24 months warranty for goods

blog

Deselect all filters
products
BRAVO BALDAI virsmas pačiais savimi

BRAVO BALDAI virsmas pačiais savimi

BRAVO komanda
BRAVO komanda     2017-01-24 14:52:48
Tikriausiai nedaugelis mūsų klientų žino 5 metų amžiaus BRAVO BALDAI istoriją. Tiesą sakant, jos tikriausiai niekam ir nepasakojome. Tad kodėl, būtent dabar, pasirodė metas atvirumo valandėlei? Tai pats idealiausias metas, nes BRAVO BALDAI prekės ženklas, iki šiol tebesislapstęs po UAB „Prime choice Baltics“ įmonės pavadinimu vos prieš naujuosius metus tapo tikru UAB „Bravo baldai“.

Galbūt pasirodys, kad čia nėra didelis skirtumas ir galbūt būsit teisūs, bet mums patiems susitapatinimas su pačiais savimi, manome, padės toliau keliauti savo užsibrėžtų tikslų link.
Taigi norint pradėti istoriją kaip, kas ir kodėl prasidėjo, derėtų paminėti, jog  Mindaugas Vitkus yra tas, kuris skatinamas ambicijų ir noro kurti kažką išskirtinio, įkūrė verslą. Tiesa, tuomet, prieš šiek tiek daugiau nei penkerius metus, šis verslas nebuvo net panašus į baldų verslą. Tuometinei uždarajai akcinei bendrovei „Prime choice Baltics“ pirmaisiais bandymais vystyti verslą tapo patalynės prekyba. Toliau atsirado daugybė smulkių namų apyvokos prekių prekyba – tuo metu, apie 2013-2014-uosius metus, tam tikros prekės greitai rado savo namus, bet dalis jų taip ir liko dūlėti sandėlyje kiek ilgesnį laiką, kol visiškai išsivalėme sandėlį nuo tokio tipo prekių. Panašiu metu pradėjome prekiauti ir virduliais, kurie, iš tiesų, tapo nemažu hitu, kadangi buvo naujovė Lietuvoje. Be abejo, tai nutiko todėl, nes tai nebuvo standartiniai virduliai. Naujovė buvo ta, jog virduliai buvo keramikiniai, tad nestandartine išvaizda sukeldavo nemažą susidomėjimą. Virduliais prekiavome pakankamai ilgai ir tai buvo vienas sėkmingesnių sprendimų įmonėje, tačiau ilgainiui mūsų orientacija nukrypo prie baldų. Pačioje pradžioje tai buvo tik lauko baldai, pinti iš vytelės. Manėme, jog taip ir liks ir net buvome išskyrę atskirus prekės ženklus virdulių prekybai ir pintų lauko baldų prekybai. Tai yra „Royal choice“, reiškiantis karališką pasirinkimą kalbant apie virdulius, ir „Rattan choice“, reiškiantis medžiagos, iš kurios yra pinami lauko baldai, pasirinkimą. Šie du prekių ženklai, kurį laiką buvo lydimi ir namų apyvokos prekių prekės ženklo „Mix 24“, tačiau, kaip minėjau anksčiau, šios verslo krypties buvo atsisakyta.

Taigi įsisukę į lauko baldų verslą pradėjome prasmę matyti jame ir tuometinio „Rattan choice“ prekės ženklo vizija įgavo pavidalą. Gimė didelis noras tapti HoReCa sektoriaus specialistais, tačiau tuomet pamatėme, kad reikia neapsiriboti vien pintais lauko baldais. Taip po truputį prisidėjo ir gerai žinomas prekių ženklų grupės vardas CURVER, kurį oficialiai atstovaujame Lietuvoje lauko baldų srityje. Vėliau pradėjome bendrauti su vis daugiau ir daugiau tiekėjų iš Europos. Supratę, jog jau negrįžtamai įsisukome į ne tik pintų, bet ir daugybės kitų baldų sūkurį, turėjome pakeisti ir prekės ženklą. Diskutuodami tarpusavyje, tuomet vos 3 žmonių komandoje, atradome savo vardą. Ir jūs jį jau žinote, tai buvo „Bravo baldai“. Pavadinimas – trumpas ir aiškus, nesukeliantis sunkumų skaitant ar diktuojant ir, be abejonės, lengvai įsimenamas. Tuomet, nebevaržomi neteisingo pavadinimo, ėmėmės dar daugiau naujų projektų, plėtėme savo asortimentą ir taip skynėmės kelią iki to, kur esame dabar. Esame ne taip ir toli nuo šio atspirties taško, tačiau ir toliau sparčiai judame pirmyn. Nuolat tobulėjame priimdami naujus iššūkius ir mokydamiesi iš savo klaidų. Mūsų įmonė – jauni ir ambicingi žmonės, kurie siekia parodyti pasauliui ką gali, ir tai padeda mums skintis kelią pakankamai nusistovėjusioje ir konkurencingoje aplinkoje. Tikime, jog su naujais 2017-aisiais metais ir nauju įmonės pavadinimu, kuris jau nebeklaidins ir aiškiai nurodys kas mes tokie, mes dar aukščiau šausime į viršų ir pasiekę užsibrėžtus tikslus išsikelsime dar daugiau naujų.
Go back

Have any questions, need advice?

Write us or visit us at the office. We are waiting for you with a cup of coffee!