Delivery all over Lithuania
30 days money-back guarantee
24 months warranty for goods

blog

Deselect all filters
products
Patogesnis sprendimas. Giravolta pastatomas šviestuvas.

Patogesnis sprendimas. Giravolta pastatomas šviestuvas.

BRAVO komanda
BRAVO komanda     2019-05-28 10:43:57

Dizaineriai: ALBERTO BASAGLIA ir NATALIA ROTA NODARI

Giravolta šviestuvai gali tikti bet kuriai erdvei, o jų funkcionalumas patenkins net patį išrankiausią.Šviesa sukuria bendrą restorano, kavinės, baro, viešbučio interjero nuotaiką. Bendrasis apšvietimas yra būtinas bet kokio tipo patalpose, jis sukuria tolygią šviesą. Akcentinis apšvietimas prideda papildomos nuotaikos pabrėždamas detales (valgomuosius indus), suteikia reikiamą šviesos kiekį išryškinant paviršius (stalviršius) bei skaitomus meniu. Akcentuoja pasirinkto regimo lauko susidomėjimo vietą tuo pačiu būdamas tam tikra interjero detale. Tokia šviesa padeda sukurti jaukumo, patrauklumo atmosferą, pritraukia žmonių žvilgsnį ir sukuria patrauklią estetiką. Taip sustiprinamas bendras aplinkos stilius.

 

Giravolta yra belaidis apšvietimas, pasižymintis moderniu dizainu ir tinka net lauko aplinkai. Du diskai pagaminti iš plastiko, pagrindas ir LED difuzorius, kurie sukasi 360 laipsnių ir nukreipia šviesą, yra apsupti lanku, pagamintu iš presuoto aliuminio, kad būtų sukurta praktiška rankena. Šviestuve yra LED plokštė, ličio baterija, mikro USB įrenginys papildymui ir maitinimo mygtukas. Bazėje esantis papildomas magnetas leidžia pritvirtinti apšvietimą ant metalinių paviršių, net ir sienos. Taigi, jo universalus dizainas be jokios abejonės leidžia kurti skirtingų taškų kompozicijas. 


 

Dažnai susiduriame su klausimu - ,,ar turite belaidžių šviestuvų?”. Drąsiai sakome, jog tikrai tokių turime. Vasaros sezonu tai ypatingai aktuali tema. Prisipildant lauko terasoms ieškomi patogesni apšvietimo sprendimai, kurie aprūpintų erdves šviesa iš bet kurios vietos bei palengvintų šviesos transportavimą iš vienos į kitą erdvę.

 

 

 
Go back

Have any questions, need advice?

Write us or visit us at the office. We are waiting for you with a cup of coffee!